Hegenbart


 

Tvorba webů

Zde můžete vidět webové stránky které jsem vytvořil. Vše je ručně programované přes HTML, CSS, JavaScript a PHP. Každá stránka má svůj vlastni FTP server, se kterým prcuji díky FileZille, a doménu druhého řádu.

První z nich je stránka s creepypastami. Je to má úplně první stránka, kterou jsem kdy vytvořil. Když jsem se rozhodl udělat nějaký web byla to jednoznačná volba. Web, který můžu pravidelně aktualizovat a neustále si s ním hrát. navíc creepypasty mam rád. Teď je na této stránce okolo 15 creepypast. Zdá se to sice málo, ale všechny je napsat mi trvalo několik desítek hodin.
Zde na ní máte odkaz.

Druhá je stránka, kterou jsem vytvořil pro ekotým nyší školy. Hlavní účel byl udělat nějakou stránku, kde budou všechny informace na jednom místě. Moc jsem si s ní nevyhrál, ale i tak celkem ujde.
Odaz je zde.

Zatím mou poslední stránkou je tato. Vytvořil jssem jí jako ročníkovou práci na informatiku. Vytvořit portfolio jsem plánoval už od doby co jsem se dozvěděl, že něco takového existuje. Díky tomu, že jsem už poměrně zkušený, je to moje snad nejpropracovanější stránka. Ještě plánuji dát sem spoustu věcí.